![](https://www.geyvehaber.com/foto.asp?path=haberresim/2023/11/h-20103-0-195441261123.jpg&width=1000)
GEYVE MÜFTÜSÜ BAYINDIR GÖREVE BAŞLADI
![Mehmet AYDOĞAN](https://www.geyvehaber.com//avatars/mehmetaydogan.png)
Geyve Müftüsü Murat Okuyar, Ankara'ya atanınca; Düzce- Kaynaşlı müftütüsü Mülayim Bayındır Geyve müftüsü olarak göreve başladı.
Geyve'nin yeni müftüsü Mülayim Bayındır kimdir?
Müftü Mülayim Bayındır beş yıl imam-hatip olarak görev yaptıktan sonra, Konya Doğanhisar ve Bursa Yıldırım İlçelerinde vaizlik yaptı. 2014-2018 yılları arası Almanya Mönchengladbach' da yurtdışı görevinde bulundu. Daha sonra sırasıyla Artvin- Murgul, Trabzon- Dernekpazarı ve Düzce- Kaynaşlı'da müftü olarak görev yaptı.
Müftü Bayındır: "Bugüne kadar olduğu gibi, bütün Müftülük personeli olarak milletimizin bizlere emanet verdiği Din-i mübin-i İslam'a hizmet vazifesini her alanda en verimli şekilde ifaya devam edeceklerini, bu süreçte bütün kurumlarımızla ve sivil toplum örgütleriyle işbirliği halinde olacaklarını" ifade etti.
![](https://www.geyvehaber.com/foto.asp?path=haberresim/2023/11/h-20103-1-195444261123.jpg&width=1000)