Geri

Tahsin Dişli'den ilk adım

.
Mehmet AYDOĞAN Mehmet AYDOĞAN

 

Tahsin Dişli, Ankara'da Ak Parti Grup Toplantısına katılarak aday adaylığı sürecine ilk adımı attı.

Bir süredir Mart 2024 yerel seçimlerinde Geyve Belediye Başkanlığı için hazırlık çalışmalarında bulunan Ak Parti Geyve İlçe Yönetim Kurulu Üyesi, iş insanı Tahsin Dişli, Ankara'da bir dizi ziyaretlerde bulunarak aday adaylığı sürecine hız kazandırdı.


Ak Parti Geyve Belediye Başkan aday adaylarından Tahsin Dişli, Ankara'da TBMM'de gerçekleşen Ak Parti Grup Toplantısı'na katılarak aday adaylığının startını verdi.

Ak Parti Grup Toplantısı'nda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yaptığı konuşmayı takip eden Tahsin Dişli, milletvekilleri ve partinin ileri gelenleriyle tanışarak bilgi alışverişinde bulundu.

Tahsin Dişli kimdir?

1982'de Geyve'de doğdu.
Sakarya Üniversitesi, Geyve Meslek Yüksekokulu Emlak Yönetimi Bölümünden mezun oldu.

Ak Parti Geyve ilçe Yönetim Kurulu Üyesi olan Tahsin Dişli, halen İlçeTeşkilatı Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanlığı görevini sürdürüyor.

Grup Şirketler bünyesinde, Lojistik, Orman Ürünleri Entegre Tesisi ve Broiler Tavuk Yetiştirme Çiftliği ile Büyükbaş hayvancılık alanında faaliyet gösteren firmanın yönetim kurulu başkanlığını yapan Tahsin Dişli aynı zamanda Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası 25. Meslek (Orman Ürünleri) Komite Üyesi.

Uluslararası ithalat ve ihracat alanlarında iş insanı olarak ülke ekonomisine katkı sunan Tahsin Dişli, evli ve 2 çocuk babasıdır.
 

#tahsin #disli #aday #

GENEL BİLGİLER

Geyve Otobüs Saatleri

Geyve Otobüs Saatleri

Geyve - Adapazarı, Adapazrı Geyve Otobüs sefer tarifesi. Geyve otobüsü kaçta kalkıyor? Adapazarından son Geyve Otobüsü, Sefer tarifesi, geyve koop otobüs