![](https://www.geyvehaber.com/foto.asp?path=haberresim/2023/11/h-20074-2-214829131123.jpg&width=1000)
CESUR HOCA'NIN EKİBİ UMREYE GİTTİ
![Mehmet AYDOĞAN](https://www.geyvehaber.com//avatars/mehmetaydogan.png)
Geyve Merkez Sinan Bey Camii imam- hatibi Mustafa Cesur hocanın 40 kişilik ekibi Umre'ye uğurlandı.
Geyve Merkez Camide yatsı namazına müteakip düzenlenen programda Mustafa Cesur, Alaattin Tan, Ahmet Çelik ve Ali İhsan Çelebioğlu hocaların Kuran-ı Kerim tilaveti ve ilahiler cemaatin gönlüne işledi. İlçe müftüsü Murat Okuyar dua ettirdi. Cemaat Umre yolcuları ile helalleşip uğurladılar.
![](https://www.geyvehaber.com/foto.asp?path=haberresim/2023/11/h-20074-0-214816131123.jpg&width=1000)
![](https://www.geyvehaber.com/foto.asp?path=haberresim/2023/11/h-20074-1-214821131123.jpg&width=1000)
![](https://www.geyvehaber.com/foto.asp?path=haberresim/2023/11/h-20074-3-214834131123.jpg&width=1000)
![](https://www.geyvehaber.com/foto.asp?path=haberresim/2023/11/h-20074-4-214841131123.jpg&width=1000)
![](https://www.geyvehaber.com/foto.asp?path=haberresim/2023/11/h-20074-5-214846131123.jpg&width=1000)
![](https://www.geyvehaber.com/foto.asp?path=haberresim/2023/11/h-20074-6-214851131123.jpg&width=1000)
![](https://www.geyvehaber.com/foto.asp?path=haberresim/2023/11/h-20074-8-21494131123.jpg&width=1000)
![](https://www.geyvehaber.com/foto.asp?path=haberresim/2023/11/h-20074-9-21497131123.jpg&width=1000)
![](https://www.geyvehaber.com/foto.asp?path=haberresim/2023/11/h-20074-10-214915131123.jpg&width=1000)
![](https://www.geyvehaber.com/foto.asp?path=haberresim/2023/11/h-20074-11-214919131123.jpg&width=1000)
![](https://www.geyvehaber.com/foto.asp?path=haberresim/2023/11/h-20074-12-214935131123.jpg&width=1000)