![](https://www.geyvehaber.com/foto.asp?path=haberresim/2023/9/h-19985-1-11594815923.jpg&width=1000)
AÇIK LİSE KAYITLARI BAŞLADI
![Mehmet AYDOĞAN](https://www.geyvehaber.com//avatars/mehmetaydogan.png)
2023-2024 Eğitim Öğretim yılı açık lise kayıtları 15 Eylül 2023 -16 Ekim tarihleri arasında olacaktır.
Geyve Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Vedat Duman konu ile ilgili şunları söyledi: Kayıt yönetmeliği halk eğitim sitesinde yayımlandı. Kayıtlar için Geyve Halk Eğitimi Merkezine başvurmaları halinde gerekli işlemler yapılacaktır. Tüm öğretmen ve öğrencilere yeni öğretim yılının hayırlı olmasını dilerim.
![](https://www.geyvehaber.com/foto.asp?path=haberresim/2023/9/h-19985-0-11594315923.jpg&width=1000)