![](https://www.geyvehaber.com/foto.asp?path=haberresim/2023/3/h-19688-1-10423823323.jpg&width=1000)
CAMİLER DOLDU
![Mehmet AYDOĞAN](https://www.geyvehaber.com//avatars/mehmetaydogan.png)
CAMİLER DOLDU
Geyve'de kadın, erkek cemaat teravih namazı kılmak için camileri doldurdu.
Geyve Merkez Sinan Bey Camiinde namaz öncesi vaaz eden ilçe müftüsü Murat Okuyar: Allah'a kulluk borcumuzu yerine getirmemiz gerektiğini söyledi. Oruç tutmanın, teravih namazı kılmanın faziletini açıkladı. Sabah, öğle ve ikindi namazlarında mukabele okunuyor. Tarhan camiinde hatimle teravih namazı kılınıyor.
![](https://www.geyvehaber.com/foto.asp?path=haberresim/2023/3/h-19688-0-10393423323.jpg&width=1000)
![](https://www.geyvehaber.com/foto.asp?path=haberresim/2023/3/h-19688-2-10424223323.jpg&width=1000)
![](https://www.geyvehaber.com/foto.asp?path=haberresim/2023/3/h-19688-3-10424523323.jpg&width=1000)