![](https://www.geyvehaber.com/foto.asp?path=haberresim/2023/3/h-19685-0-14463922323.jpg&width=1000)
PİKNİK YAPTILAR
![Mehmet AYDOĞAN](https://www.geyvehaber.com//avatars/mehmetaydogan.png)
Geyve Akdoğan İlk ve Ortaokul öğrencileri, öğretmenleriyle beraber okulun bahçesinde piknik yaptılar.
Okul müdürü Yunus Çınar konuyla ilgili şunları söyledi:Havaların ısınmasını fırsat blen öğrencilerimiz, ramazan öncesi piknik yapmak istediler. Biz de öğrencilerimizin eğitim ve öğretim alanındaki moral- motivasyonlarını yüksek tutabilmek için isteklerini kabul ettik.. Öğrencilerimize başarılar dileriz.,
![](https://www.geyvehaber.com/foto.asp?path=haberresim/2023/3/h-19685-1-14464322323.jpg&width=1000)
![](https://www.geyvehaber.com/foto.asp?path=haberresim/2023/3/h-19685-2-14464522323.jpg&width=1000)