Geri

GEYVE'DE ÖĞRETMENLER GÜNÜ COŞKUSU

.
Mehmet AYDOĞAN Mehmet AYDOĞAN

GEYVE'DE ÖĞRETMENLER GÜNÜ COŞKUSU

Geyve'de 24 Kasım Öğretmenler Günü coşkuyla kutlandı.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Sinan Bey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin düzenlediği Öğretmenler Gününü kutlama programı Cumhuriyet Meydanında başladı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan Atatürk anıtına çelen koydu. Vefat eden öğretmenlerin kabri başında dua okundu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşından sonra program Gültekin Tesislerinde devam etti. Programa Belediye başkan vekili Hasan Çetinkaya, İlçe Milli Eğitim şube müdürleri Remzi Şengül, Ahmet Özdemir, Bahatdin Aydemir, daire amirleri, okul müdürleri, siyasi parti temsilcileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer'in mesajı okundu. Öğrenciler, öğretmen sevgisini dile getiren şiirler sundular. Adaylığı kalkan öğretmenler and içti. Adaylığı kalkan öğretmen, emekli öğretmen Mehmet Çetin ve Milli Eğitim Şube Müdürü Remzi Şengül yaptıkları konuşmalarda öğretenlik mesleğinin kutsallığını vurguladılar.

Bu yıl emekli olan Mehmet Çetin, Ertuğrul Özkan ve Sabahattin Yayla'ya hizmet şeref belgesi verildi. Öğretmen konulu şiir, resim ve kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrenciler ödüllerini aldılar. Öğrenci ve öğretmenlerden oluşan koroların söylediği şarkılar çok beğenildi. Programı Sinan Bey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenleri Ali Çağatay Atay ile Burcu Bozkurt başarıyla sundular. 

 

#ogretmenler-gunu #geyve #

GENEL BİLGİLER

Geyve Otobüs Saatleri

Geyve Otobüs Saatleri

Geyve - Adapazarı, Adapazrı Geyve Otobüs sefer tarifesi. Geyve otobüsü kaçta kalkıyor? Adapazarından son Geyve Otobüsü, Sefer tarifesi, geyve koop otobüs