Geri

Cumhurbaşkanı Erdoğan Sakarya'da

.
Mehmet AYDOĞAN Mehmet AYDOĞAN

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan Sakarya'da 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: "Sakarya, 2023 seçimlerinde yine beraber olmamız için kararını vermiş" dedi. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Toplu Açılış Töreni için geldiği Sakarya'da Demokrasi Meydanında açıklamalarda bulundu.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sakarya Acil Durum Hastanesi, Sakarya Büyükşehir Belediyesi ile eğitim yatırımları, yapımı tamamlanan diğer projelerin toplu açılış töreni için Adapazarı Demokrasi Meydanı’na geldi. Törene Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yanı sıra, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sakarya milletvekilleri, il protokolü ve çok sayıda vatandaşlar katıldı.

"Afrika’da Türkiye var. Asya’da Türkiye var. Arakan’da Türkiye var. Nereye gidersen git Türkiye var"
Törende konuşan Erdoğan, "Yaklaşık 14 aylık bir hasretin ardından tekrar sizlerle bir arada olmaktan duyduğum memnuniyeti özellikle belirtmek istiyorum. Sakarya bugün bir başka. Sakarya bugün coşkun, Sakarya saf çocuğu masum Anadolu’nun, Divanesi ikimiz kaldık Allah yolunun. Bu yolda dün bir ve beraberdik, bugün yine bir ve beraberiz. Yarın yine bir ve beraber Allah’ın izniyle fetihlere koşacağız. Ben bugün Sakarya’yı ayağa kalkmış olarak görüyorum, dün de öyleydi ve bugün de öyle. Allah’ın izniyle yarın da öyle olacak. Uzun yolculuklardan geldim. Özbekistan’dan geldim. Özbekistan’dan, New York’a geçtik. New York’ta Birleşmiş Milletler Genel Kurulu’nda hitabımızı dünyaya yaptık. Bizim inşa ettiğimiz Türk Evi’nde dünya liderleri ile arka arkaya 3 gün birebir görüşmeler yaptık. Kim adına yaptık; milletimiz adına yaptık ve hamd olsun hepsinden de gerek yaptığımız konuşmayla, gerekse milletimiz ile ilgili teşekkürler aldık ve bu teşekkürleri alırken yanımda da arkamda da sadece siz vardınız. Çünkü bu milletin bir evladı, ferdi olmaktan daha büyük bir bahtiyarlık olabilir mi? İşte onunla yürüdük, bu coşkuyla yürüdük ve rabbimde önümüzü açtı. Yaptığımız bütün görüşmelerden hamd olsun ülkeme selamlar var. Ülkeme bu noktada gerçekten sevgiler var. Afrika’da Türkiye var. Asya’da Türkiye var. Arakan’da Türkiye var. Nereye gidersen git Türkiye var" diye konuştu.

#recep #tayyip #erdogan #

GENEL BİLGİLER

Geyve Otobüs Saatleri

Geyve Otobüs Saatleri

Geyve - Adapazarı, Adapazrı Geyve Otobüs sefer tarifesi. Geyve otobüsü kaçta kalkıyor? Adapazarından son Geyve Otobüsü, Sefer tarifesi, geyve koop otobüs