Geri

GEYVE’DE İLKÖĞRETİM HAFTASI KUTLANDI

.
Mehmet AYDOĞAN Mehmet AYDOĞAN

GEYVE’DE İLKÖĞRETİM HAFTASI KUTLANDI
 

Geyve Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Gazipaşa Ortaokulu İlköğretim Haftasını coşkuyla kutladı.

Geyve Gazipaşa Ortaokulunda düzenlenen programa Kaymakam Murat Güven, Belediye başkan vekili Hasan Çetinkaya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, şube müdürleri Remzi Şengül, Bahatdin Aydemir, Ahmet Özdemir, okul müdürleri. Öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda veliler katıldı. Sunuculuğu öğretmen Gizem Acar yaptı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşından sonra, okul müdürü Vedat Duman günün anlam ve önemini anlattı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan yaptığı konuşmada “. Eğitime değer vermek, eğitimi olmazsa olmazların içine almak, çağı yakalayabilen, hatta aşan toplum olmanın en temel ve en vazgeçilmez unsurlarından biridir. Bunu başarabilen toplumlar, toplumsal kalkınmayı daha önce başarabilmişlerdir. Sevgili Öğrenciler, okullarımız anne-baba şefkatindeki öğretmenlerinizle, ücretsiz ders kitaplarınızla, yardımcı kaynak kitaplarınızla her türlü eğitim materyali ile sizleri bekliyor. Bu eğitim öğretim yılında derslerinize daha etkili çalışarak, sosyal ve kültürel yanınızı geliştirerek, sizlere güvenen bizleri mahcup etmeyeceğinize inanıyoruz. Eğitim hayatında her birinizin ayrı ayrı başarılı olmanızı gönülden istiyoruz.” Dedi.
Öğrenciler şiir okudu, ana sınıfını öğrencilerinin gösterisi çok beğenildi. Sekizinci sınıf öğrencileri, okula yeni başlayan öğrencilere çiçek verdi. Davetliler, programı çok beğendiler. 

#gazi #pasa #kutlama #

GENEL BİLGİLER

Geyve Otobüs Saatleri

Geyve Otobüs Saatleri

Geyve - Adapazarı, Adapazrı Geyve Otobüs sefer tarifesi. Geyve otobüsü kaçta kalkıyor? Adapazarından son Geyve Otobüsü, Sefer tarifesi, geyve koop otobüs