Geri

KİTAP SAKARYA’YA GEYVE KIZ İHL’DEN TAM DESTEK

.
Mehmet AYDOĞAN Mehmet AYDOĞAN

 

 

 

KİTAP SAKARYA’YA GEYVE KIZ İHL’DEN TAM DESTEK

Geyve Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım’ın öncülük ettiği “Kitap Sakarya” projesine yüzlerce kitap hediye ederek en çok destek veren okul oldu.

 

Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım’ın #KitapSakarya projesi kapsamında Twitter üzerinden yaptığı çağrıya 10 binin üzerinde öğrenci katılım gösterdi. Öğrenciler, sakarya.meb.gov.tr’deki uygulama adresine, okudukları kitaplardan beğendikleri bölümleri yükledi. Vali Kaldırım, paylaşımda bulunan bütün öğrencilere kitap hediye etti. Bayramın son günü gerçekleşen etkinliğin ardından Vali Kaldırım, “Yoğun katılım sağlayan tüm öğrencilerimizi tebrik ediyor, gözlerinden öpüyorum. Kitaplarınız yolda…” mesajını iletti.

 

HEDİYE KİTAPLAR, GEYVE AİHL’YE VE ÖĞRENCİLERE ULAŞTI

Etkinlikte 476 katılım ile Geyve Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri, Sakarya genelinde en çok paylaşım yapan okul oldu. Vali Çetin Oktay Kaldırım’ın hediye ettiği kitaplar, Geyve Kız AİHL’ye ulaştı. Okul Müdürü Ahmet Erol, kitapları İstiklal Marşı töreninde öğrencilere takdim ederken, etkinliğe destek veren okul öğretmenlerine ve katılım gösteren öğrencilere teşekkür etti.

Okul Müdürü Erol, “Buradan sayın valimiz Çetin Oktay Kaldırım’a da böyle güzel bir etkinliğe öncülük ettiği için teşekkürlerimi sunuyorum.” ifadelerini kullandı.

#kitap #sakarya #geyve #

GENEL BİLGİLER

Geyve Otobüs Saatleri

Geyve Otobüs Saatleri

Geyve - Adapazarı, Adapazrı Geyve Otobüs sefer tarifesi. Geyve otobüsü kaçta kalkıyor? Adapazarından son Geyve Otobüsü, Sefer tarifesi, geyve koop otobüs